ei tunne mõnu seksist

minu probla on selline, et ma ei tunne seksides mõnu ja ei saa orgasmi :x aga kui (kas siis poiss, või ise) käega mõnu teha, siis saan orgasmi....seksides võime kasvõi mitu tundi jutti proovida, ikkagi ma ei tunne mitte vähimatki mõnu sellest...kuigi kõik on normaalne muidu, isu on ja erutun ka alguses...aga siis ei tunne enam midagi, kui peenis sisse panna :roll:

Ma ka ei tunne ise olen nagu 20 ja mul on küll seksi isu kadunud x) nende proovimiste järgi,mitte midagi pole paremaks läinud.
Üks asi vaata sa peaks proovima kindlasti ise ka oma tuppe üle,dildo või vibraga,kui sa ei saa ise hakkama siis on teistel veel raskem saada.
Ma ei lohutuseks võid endale mõelda et mõned asjad ulevad hiljem.
x) Aga tead ma soovitan anaal seksi sulle,kui sa tavaliselt midagi ei saa.
Ma tahaks ise ka teada miks tuppest midagi ei tunne x).
:D Järsku see suukuivamis asi on normaalne sest mul läheb ka see õudsalt kuivaks,eriti huuled :D et kindlasti palsamit enne peale panema.
Aga käed surevad välja kui neid mitte liigutada :P et liiguta neid aeg ajalt .
Post Malone - Goodbyes on repeat

Re: ei tunne mõnu seksist

pätsikeseauk kirjutas:minu probla on selline, et ma ei tunne seksides mõnu ja ei saa orgasmi :x aga kui (kas siis poiss, või ise) käega mõnu teha, siis saan orgasmi....seksides võime kasvõi mitu tundi jutti proovida, ikkagi ma ei tunne mitte vähimatki mõnu sellest...kuigi kõik on normaalne muidu, isu on ja erutun ka alguses...aga siis ei tunne enam midagi, kui peenis sisse panna :roll:
Tere, Pätsikeseauk!
Naistel seksuaalne mõnu areneb kogemusega, isegi kui seksuaalne iha on juba olemas. Sõltub palju ka sellest, kuidas partner käitub. Kas on ta piisavalt õrn ja kannatlik sinuga? Kas eelmäng on sinu jaoks piisav? Vahel, et teada seda, millest saad kõige tugevat erutust, on vajalik mitu aastat. Selleärast, mis sul on praegu vajalik, proovida erinevad seksuaalsed poosid, mängud, uurida oma keha ja seksuaalsust, missugused pudused on sulle kõige meeldivamad jne. Ning väga tähtsa rolli mängivad sinu tunned partneri vastu. Kui oled armunud, seksuaalne erutus on siis tugevam ja mõnu seksuaal vahekorrast on palju suurem.

Sümptomid, mis sul tekivad seksuaal erutuse ajal on tätsa loomulikud.

Parimat!
Hanna (konsultant).
Vasta

Mine “Orgasm”