lapsemure.ee

Lapsemure foorum | Lapsemure jutukas
Tänane kuupäev 16 Apr 2014, 19:01

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: joobes alaealine
PostitusPostitatud: 29 Dets 2011, 15:13 
tere, selline küsimus, et kui politsei patrull märkab avalikus kohas alkoholi joobes alaealist koos täiskasvanutega, siis kas patrull on kohustatud alaealisele trahvi tegema, ja kas täisealised võetakse selle eest vastutusele, et andsid seda talle

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
 Teema pealkiri: Re: joobes alaealine
PostitusPostitatud: 29 Dets 2011, 16:37 
Eemal

Sõltub sinu käitumisest ja patrullist - noh, vähemalt mu tuttaval on vedanud, et oli 17 ja jõi oma 20-aastaste sõpradega rahulikult ja läksid siis koju, tee peal tuli patrull vastu ja küsis kõigilt dokumenti, et vanust kontrollida. Tuttaval lasti minna, kuna oli koduteel vms.
Ei pruugi alati nii olla kah, sõltub su vanusest ma arvan. Kui sa oled mingi 14 ja oled 18-aastastega siis võetakse jah vastutusele mõlemad.
Ja väga tark ei ole avalikus kohas alkoholi tarbida, eriti kui oled alaealine.
Eks ise tead, tänapäeval on kerge politseid ninapidi vedada aga soovituslikult istu kuskil kodus ja joo siis kui sa nii väga tahad.

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 02 Jaan 2012, 09:38 
Eemal
Veebikonstaabel
Kasutaja avatar

Seaduse järgi on politseil kohustus alustada menetlust süüteotunnuste ilmnemisel. Enamasti alaealiste puhul seda menetlust ka alustatakse. Samas võib tõesti juhtuda ka, et patrull vaatab vanust valesti dokumendil ja lubab Teid koju ;)

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 03 Jaan 2012, 13:52 
Andero, rõhk sõnal "kohustus", Eesti Politse on kohustatud seda ja toda tegema, AGA miks nad siis ei tee seda, miks pigistatakse silm kinni kui purjus tatikad ringi liiguvad, miks ei võeta midagi ette nende Driftijatega, miks Politsei ei tee midagi peale kell 22.00 lihtsalt sõidavad enda AU ringe linna peal, miks ei võeta ette nende asutustega mis müüvad alaealistele alkoholi. politsei lihtsalt passib poe nurga taga, vaatab kes sisse-välja läheb, aga alaealised panevad juba poest väljumisel jook kotti või taskusse, miks Eesti Politsei nii laisk on , kodanikud helistavad politseisse, et seal ja seal on toimunud see ja see inimesed on samad, ok saadetakse patrull välja ja natukese aja pärast pöördub patrull tagasi, sest segati ju nende UNEAEGA!

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 03 Jaan 2012, 17:24 
Eemal
Kasutaja avatar

politseinikud on ka inimesed, kes väsivad ja tüdinevad

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Jaan 2012, 11:22 
Eemal
Veebikonstaabel
Kasutaja avatar

Kui Teil on infot mõne patrulli kohta, kes väljakutsele ei reageeri või jätab selle teenindamise poolikuks kuna tahavad MAGADA, siis palun see info koos nimede, auto reg nr või parda numbriga minu e-mailile!

Miks politsei midagi ette ei võta - Meid on kokku asutuses umbes 7000 töötajat (koos juhtide ja kabinetitöötajatega), inimesi on Eestis üle miljoni ja pindala on riigil 45 ruutkilomeetrit. Me lihtsalt ei jõua iga nurgapealset ametnikega katta ja seejuures tegeleda veel väljakutsete teenindamise ja menetlemisega. Seega märgates õigusrikkumist tuleb teatada 110 (nii saame meie ka teada kus õigusrikkumine toimub), sel viisil on võimalik patrull õigesse kohta suunata. Märgates patrulli seljataga õigusrikkumist võiks patrulli tähelepanu sellele juhtida: astuge auto juurde ja lausuge: "Teil on küll palju tähtsat käsil aga vaadake seal läheb alaealine, kelle kotis pudel viina mille siitsamast baarist just ostis."

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Jaan 2012, 14:12 
Eemal

Andero kirjutas:
astuge auto juurde ja lausuge: "Teil on küll palju tähtsat käsil aga vaadake seal läheb alaealine, kelle kotis pudel viina mille siitsamast baarist just ostis."

Nõme käitumine.

Aga tere. Kui saada täisealiseks, siis millistes kohtades avalikult alkoholipudeliga ringi käia võib? Avalikes kohtades vist juua ei või, aga hui teab. Kui mul sai joomisest kopp ette selleks ettenähtud kohas ja ma tahan teed ületada, et jõuda järgmisesse ettenähtud kohta aga mul pole kilekotti, et pudelit katta ja eemalt läheneb patrull, kas peaksin pohuistlik olema?
Tänan, tänan

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 10 Jaan 2012, 09:48 
Eemal
Veebikonstaabel
Kasutaja avatar

Tere.

Iseenesest ei ole alkoholiseaduses kehtestatud piiranguid alkoholipudeli kandmisele ja adekvaatse käitumise puhul ei teki üldjuhul ka probleemi. Samas parem oleks kui pudel oleks kinni korgitud ja kandmine toimuks nt põuetaskus.

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 10 Juun 2012, 12:21 
Puhkusin 0,28mg/l eile. Viidi jaoskonda mind.See oli üldse mu esimene kord kui ma jõin ja kohe jäin vahele ka.Ma olin jumala vaikne linnapeal. Ja kõrval pargis joodi avalikus kohas ja ALAEALISED ja neid kinni ei võetud. Nad lõugasid seal nii et kõrvad hakkasid valutama. AGA MINA SAIN KARISTADA!

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 10 Juun 2012, 15:29 
Külaline kirjutas:
Puhkusin 0,28mg/l eile. Viidi jaoskonda mind.See oli üldse mu esimene kord kui ma jõin ja kohe jäin vahele ka.Ma olin jumala vaikne linnapeal. Ja kõrval pargis joodi avalikus kohas ja ALAEALISED ja neid kinni ei võetud. Nad lõugasid seal nii et kõrvad hakkasid valutama. AGA MINA SAIN KARISTADA!

ebaausus. Mul endal samamoodi olnud, ma ei tea, väga kahtlane.

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 31 Juul 2012, 23:10 
Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:

ebaausus. Mul endal samamoodi olnud, ma ei tea, väga kahtlane.

Oled alaealine? - oled
Jõid alkoholi? - jõid

kus siin siis see ebaausus on :D

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 05 Aug 2012, 00:13 
Külaline kirjutas:

Save your tears for someone who gives a f*ck

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Sa saad teha uusi teemasid siin foorumis
Sa saad postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis