lapsemure.ee

Lapsemure foorum | Lapsemure jutukas
Tänane kuupäev 22 Aug 2014, 20:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Lauljaks !)
PostitusPostitatud: 29 Nov 2009, 13:29 
No tere!
Hakkan pihta sellest, et mulle meeldib laulda, ma laulan igal momendil kui saan. ma olen juba 15 ja ma pole tegelikult peaaegu kunagi esinenud, okei lasteaias ja koolis kunagi kooriga. Muusika on minuga alati kaasas käinud, ma armastan seda.
Aga minu hiigel dream on saada lauljaks ja mitte Eestis.
Käisin natuke aega ja laulustuudios aga ma olen selline noh, arg võinoh pole enesekindel(arvatavasti sellepärast et mul on nii kõõrakad hambad).
Ma tulin sealt ära. Aga see ei tähenda, et ma ei tahaks laulda, ma igapäev mõtlen kuidas saada lauljaks, kuulsaks. Olen kuulnud, et ise saab ka ennast produtsentidele tutvustada aga kas see peab paika, ei tea :/
Ma kardan esineda sellepärast et ma pole kindel oma lauluhääles, jah ma pean viisi aga et olla laulja peab ka veel see omapärasus olema ja hääle tugevus. Viimasel ajal olen leidnud ka seda aga ma pole kindel et kas see teeb mind siis omapäraseks. Väga tugeval et suuda ma kohe ka laulda aga tunni pärast suudan kui koguaeg laulan. Kodus ma laulda ei taha, julge ja see on sellepärast, et mind ümbritsevad vastikud vennad kes koguaeg kodus on, niisiis kui koeraga jalutan siis ka laulan, või siis heade sõbrannade juures.Aga kõigi juures ma ei suuda kuna nad on kadedad et nad ei pea viisi või siis nad lihtsalt tahavad nagu halba vms. Mitte keegi minu sõpradest ei usu et minust võiks keegi saada, isegi mu ema ei usu seda sest muidu ta teeks kõik et mind aidata.
Tahan leida omale eraõpetaja aga arvatavasti onsee vägakallis, ning ma ei oska seda kuskilt otsida.
Muusikakooli ei taha enam minna, seal solfedzo. Ja laulustuudioid rohkem siin pole.
Onu kes on töödanud natuke välismaal, ja saanud rääkida kuulsustega tema soovitas panna youtubesse videod ja ma isegi mõtlesin et see hea idee, kuna siis teised saavad kommenteerida mu lauluoskust ja kas mul on võimalust.
Mul on mikrofon aga ma ei tea kuidas ma saan siis sellega lauldes video teha et mikrofonist hääl läheks arvutija siis tuleks failmille ma saaks youtubesse panna.Ja ma ei saa kunagi ju kodus üksi olla.
HELP MEEEEEEEE !!;S

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
 Teema pealkiri: Re: Lauljaks !)
PostitusPostitatud: 29 Nov 2009, 16:59 
Tere ! ;)

Ka mul on nii, ainult et tahan saada näitlejaks.Keegi ei usu mind , kuid ma ei anna alla!Ja ära anna sinagi!Täpselt sama on minul ka laulmisega , minul on isegi nii , et on öeldud et " kuule sa ei oska ju laulda " klassiõed on ütlend.Kuid jällegi teised ütlevad et mul väga ilus lauluhääl!Usun et ka sinul on ilus lauluhääl .Usu endasse rohkem!Proovi teiste ees laulda , nii saad ka rohkem julgust juurde ( mul vähemalt aitas see ) . Youtubesse üles panemise kohta ma kahjuks aidata ei oska :/ . Igastahes , palju edu ! :)

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 29 Nov 2009, 18:47 
smile . kirjutas:
Tere ! ;)

Ka mul on nii, ainult et tahan saada näitlejaks.Keegi ei usu mind , kuid ma ei anna alla!Ja ära anna sinagi!Täpselt sama on minul ka laulmisega , minul on isegi nii , et on öeldud et " kuule sa ei oska ju laulda " klassiõed on ütlend.Kuid jällegi teised ütlevad et mul väga ilus lauluhääl!Usun et ka sinul on ilus lauluhääl .Usu endasse rohkem!Proovi teiste ees laulda , nii saad ka rohkem julgust juurde ( mul vähemalt aitas see ) . Youtubesse üles panemise kohta ma kahjuks aidata ei oska :/ . Igastahes , palju edu ! :)

aitäh, ma usungi sellesse ja üritan esineda teiste ees :)

Aga vastake veel mis teised te arvate ?:D

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 28 Dets 2009, 14:52 
Tere,mul oli ka sama jama noh on praegu ka aga mitte nii suur.Olen 10 aa.Tahan saada lauljaks nagu paljud.Ma tahaks pidevalt esineda umbes nagu Avril Lavinge.Ma tean et see võib tunduda naljakas.Nüüd ma laulan kooris ja poplauluringis,mängin klaverit ka,aga sul on palju palju rohkem võimalusi näiteks järgmine aasta mine eesti otsib superstaari.Kui see sulle ei sobi sõida ameerikasse x-factorisse või American got talent.Need ei sobi sulle vist kuna ütlesid et oled arglik,aga võta end kokku sa ju ikkagi tahad lauljaks saada või ei.......Sul on hea võimalus kuna sa oled 15.Parim võimalus on sul 15-20.Soovian KIIRUSTA :!: :lol:

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 29 Jaan 2010, 17:12 
tere ;))
Mina Olen 12 ja Ka Minu Unistus On saada lauljaks , ma olen laulnud palju , präegult laulan koos kahe tüdrukuga ühes ansamblis ansamli algatas siim janson , ma ei tea kui paljud teda teavad aga ta on suhteliselt kuulus ..
Kui ta selle pakkumise tegi oli mul kohe väga heameel sest lootsin et peagi saan kuulasaks aga eii pole veel kuskile jõudnud , aga kes saaks aidata ??
By:Rosanne Räni !! 8)

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Sept 2012, 18:27 
Mina olen 11 aastat vana ja sooviksin ka lauljaks saada.Ma laulan paremini,kui pooled Eesti inimesed,aga probleemiks on mu elukoht.Ma elan väikeses külas linnadest eemal ja siin külas ei ole võimalusi. Ma käin muusikakoolis ja õpin viiulit. Kõik oleks võimalik,kui ma oleks täisealine! Youtube kohta ütlen seda,et minuvanemad ei lubaks mul videoid ülesse panna. Nii ma siis unistan ja unistan,aga kuhugile edasi ei liigu. Mul enesekindlust on,aga võõras kohas olen siiski vaiksem :cry:

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Sept 2012, 18:29 
Eemal
Asjatundja naisteküsimustes ja kõige abivalmim foorumikasutaja 2013
Kasutaja avatar

aga sa ju käid muusikakoolis, asi seegi alustuseks. muusikakoolis ei saa võtta soololaulu tunde? meil küll sai, hiljem tekkiski pillide kõrvale erialaks soololaul.

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Sept 2012, 18:41 
Eemal
Kasutaja avatar

ka minu unistus on saada lauljaks ja näitlejaks.Kus kandis elad muidu ? Elan ise raplamaal , ja käin Birgit Õigemeele juures soololaulus. Kallis on see küll , kuid hääleulatust saab kaugemale .Muusikakoolis solfetzo?Soololaulus ei tohiks olla.

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 10 Sept 2012, 20:13 
Eemal
Tervisespetsialist 2013
Kasutaja avatar

Külaline kirjutas:
Mina olen 11 aastat vana ja sooviksin ka lauljaks saada.Ma laulan paremini,kui pooled Eesti inimesed,aga probleemiks on mu elukoht.Ma elan väikeses külas linnadest eemal ja siin külas ei ole võimalusi. Ma käin muusikakoolis ja õpin viiulit. Kõik oleks võimalik,kui ma oleks täisealine! Youtube kohta ütlen seda,et minuvanemad ei lubaks mul videoid ülesse panna. Nii ma siis unistan ja unistan,aga kuhugile edasi ei liigu. Mul enesekindlust on,aga võõras kohas olen siiski vaiksem :cry:

Aga laula siis lihtsalt ja pane mingi pilt juurde vms, ära videot tee, salvesta ainult häält?

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 18 Nov 2012, 12:38 
Võileib kirjutas:
Külaline kirjutas:

Aga laula siis lihtsalt ja pane mingi pilt juurde vms, ära videot tee, salvesta ainult häält?

ja muidu mõned teavad kes sa oled ja nad sind riidlevat sa lihtsalt :D proovi laulda siis sõprade ees onju te kodus kontsert kutsu kõik sõbrad külla ja laula usu mind proovi

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 18 Nov 2012, 12:43 
raske kirjutas:
No tere!
Hakkan pihta sellest, et mulle meeldib laulda, ma laulan igal momendil kui saan. ma olen juba 15 ja ma pole tegelikult peaaegu kunagi esinenud, okei lasteaias ja koolis kunagi kooriga. Muusika on minuga alati kaasas käinud, ma armastan seda.
Aga minu hiigel dream on saada lauljaks ja mitte Eestis.
Käisin natuke aega ja laulustuudios aga ma olen selline noh, arg võinoh pole enesekindel(arvatavasti sellepärast et mul on nii kõõrakad hambad).
Ma tulin sealt ära. Aga see ei tähenda, et ma ei tahaks laulda, ma igapäev mõtlen kuidas saada lauljaks, kuulsaks. Olen kuulnud, et ise saab ka ennast produtsentidele tutvustada aga kas see peab paika, ei tea :/
Ma kardan esineda sellepärast et ma pole kindel oma lauluhääles, jah ma pean viisi aga et olla laulja peab ka veel see omapärasus olema ja hääle tugevus. Viimasel ajal olen leidnud ka seda aga ma pole kindel et kas see teeb mind siis omapäraseks. Väga tugeval et suuda ma kohe ka laulda aga tunni pärast suudan kui koguaeg laulan. Kodus ma laulda ei taha, julge ja see on sellepärast, et mind ümbritsevad vastikud vennad kes koguaeg kodus on, niisiis kui koeraga jalutan siis ka laulan, või siis heade sõbrannade juures.Aga kõigi juures ma ei suuda kuna nad on kadedad et nad ei pea viisi või siis nad lihtsalt tahavad nagu halba vms. Mitte keegi minu sõpradest ei usu et minust võiks keegi saada, isegi mu ema ei usu seda sest muidu ta teeks kõik et mind aidata.
Tahan leida omale eraõpetaja aga arvatavasti onsee vägakallis, ning ma ei oska seda kuskilt otsida.
Muusikakooli ei taha enam minna, seal solfedzo. Ja laulustuudioid rohkem siin pole.
Onu kes on töödanud natuke välismaal, ja saanud rääkida kuulsustega tema soovitas panna youtubesse videod ja ma isegi mõtlesin et see hea idee, kuna siis teised saavad kommenteerida mu lauluoskust ja kas mul on võimalust.
Mul on mikrofon aga ma ei tea kuidas ma saan siis sellega lauldes video teha et mikrofonist hääl läheks arvutija siis tuleks failmille ma saaks youtubesse panna.Ja ma ei saa kunagi ju kodus üksi olla.
HELP MEEEEEEEE !!;S

ni siis lauljaks tahad saada ok poovi minu võimalust kui sul on sõbrad nõus siis tee kodus kontsert ja te sellise mängu nagu eesti otsib superstaari ja su sõbrad hääletavad siis :o laula usu mind

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 18 Nov 2012, 14:27 
Külaline kirjutas:
ni siis lauljaks tahad saada ok poovi minu võimalust kui sul on sõbrad nõus siis tee kodus kontsert ja te sellise mängu nagu eesti otsib superstaari ja su sõbrad hääletavad siis :o laula usu mind

No krt, kirjavahemärkidest ka tead midagi?

Alguses võiks jah KORRALIKU salvestuse youtuubi panna ning siis vaadata edasi. Korralik tähendab seda, et salvestatud korraliku mikrofoniga mitte mingi ma ei tea mis jamaga.

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 17 Jaan 2013, 03:18 
Eemal
Kasutaja avatar

Mine superstaari, eelmine aasta oligi kloune vähevõitu :s

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Veebr 2013, 22:21 
Ma tahaks täpselt samamoodi saada lauljaks ning näitlejaks nohh ja mulle on ka öeldud et anne on olemas ja oma arust ka loodan ,et teid kõiki võb kunagi ka näha telekas ja ma loodan ,et mind ka

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Veebr 2013, 22:24 
Ja see ka ma olen ikka sinust noorem pane youtube igasugu videosi kus laulad või mängid pilli üles äkki keegi märkab sind või krijuta mõnele artistile!!!!!võio mine tõesti supestaari või kuhugi laulukarusellile!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Aga andke mulle ka nõu inimesed

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Veebr 2013, 22:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Sa ei saa mingiks lauljaks ega kuulsuseks, kui sul pole enesekindlust ja kardad esineda.

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 09 Veebr 2013, 22:33 
Eemal
Kasutaja avatar

elizabeth- kirjutas:
Sa ei saa mingiks lauljaks ega kuulsuseks, kui sul pole enesekindlust ja kardad esineda.

mida sa plärad siin, sa ei tea midagi.

Raporteeri postitusest
Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 10 Veebr 2013, 13:37 
Ananymous kirjutas:
elizabeth- kirjutas:

mida sa plärad siin, sa ei tea midagi.

elisabeth'il on õigus. Tegelikult on ulmeliselt paljud inimesed võimelised midagi oma häälekõrgusel hästi laulma. Neid inimesi saab arendada ja koolitada, aga see maksab jällegi raha. Lauljal peab olema ka muud, kui ilus hääl: julgus, enesekindlus, ambitsioonikus, nahaalsus jalg stuudio ukse vahele torgata ja teistest üle laulda, kohutav töökus...
Oletame, et on kaks inimest. Üks neist tahab väga lauljaks saada ja oskab ilusti laulda, kuid on loomult vaikne ja tagasihoidlik. Teisel ei ole küll ehk nii puhast häält, kuid ta on piisavalt nahaalne, enesekindel ja julgeb ka omaalgatuslikult shõud teha. Suure tõenäosusega saab lauljaks see teine inimene. Esimene annab lihtsalt alla, kui näeb, et teda kuulda ei taheta. Ja alguses on rahvas noorte lauljate koha pealt ikka üsna kriitiline.
Nii et kes tahab lauljaks saada, peaks endas arendama lihtsalt julgust ja enesekindlust. Laulja peab kannatama kriitikat. Kui sa esinemisel närvi lähed ja midagi kokutama või nutma hakkad, hõigatakse ukse tagant lihtsalt järgmine sisse. Paljud noored tahavad lauljateks saada. Paljudel on häält. Aga piisavalt närvi... seda on vähestel.

Raporteeri postitusest
Üles

Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Sa saad teha uusi teemasid siin foorumis
Sa saad postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis